:-)


:-)

Ahoj kamarádi a všichni příznivci horských kol,

všechny vás vítám na stránkách našeho závodu Kozákovská "35". Najdete tady veškeré informace o chystaném ročníku i o všech minulých. A hlavně vás všechny zvu na už 6. ročník Kozákovské "35", který se uskuteční v novém a nezvyklém termínu v květnu a to 18.5.2013. Termín byl široce diskutován při minulém ročníku a toto datum vyšlo jako kompromis mnoha různých zájmů.

Můžete se těšit na tradiční trasu. Proti loňsku by měla být už v provozu cyklostezka mezi Malou Skálou a Líšným po břehu Jizery a také silnička přes Červenici. Aktuální stav ještě prověříme během zkušební jízdy na přelomu dubna a května (zájemci jsou zváni, termín bude upřesněn).

Vzhledem k mému letošnímu zaneprázdnění jinými aktivitami se velká část organizačních starostí přesune na jiné členy týmu. Ještě dáme včas vědět na koho se obracet s případnými dotazy.

:-)
Kozákov 744 m.n.m.
:-)Kozákov 744 m.n.m.
:-)

Start i prezence budou opět na parkovišti u Obecního úřadu v Koberovech a cíl přímo u Penzion Hamštejn, kde se po odložení závodního stroje můžete rovnou věnovat konzumaci.
Start bude stejně jako loni až v 15:30 !!! Startovné zůstává 300,- Kč.

V případě, že vaše tělesná zchátralost dosáhla takové míry, že to na Kozákov nedáte, tak na vás čeká kratší trasa Kozákovské "21".

Uvítám jakékoliv vaše připomínky a návrhy. Prosím obracejte se přímo na náš e-mail info@kozakovska35.cz nebo se zúčastněte diskuze na těchto stránkách, ať se k tomu mohou vyjádřit i ostatní. Budu rád, když se mi opět přihlásí dobrovolníci, kteří zajistí občerstvovací stanice, popř. první pomoc, pokud se nedej bože někdo zraní. Pokud má ještě někdo fotografie z loňského ročníku, prosím podělte se s námi, rádi je zveřejníme…

PŘIHLÁŠKY zasílejte prostým mailem na adresu info@kozakovska35.cz. Uveďte jméno, příjmení, rok narození, město bydliště, popř. družstvo, za které budete závodit. Teamy musí být minimálně 3-členné, při vyšším počtu členů bude čas započítán třem nejlepším. Prosím zdůrazněte v přihlášce, jestli vám mám zajistit ubytování, popř. pro kolik osob. Pozor: kapacita je omezená. Seznam přihlášených bude na těchto stránkách průběžně doplňován.

Startovné se platí ve výši 300,- Kč v hotovosti při prezenci závodníků před startem nebo předem na účet 473690603/0300, nezapomeňte uvést své jméno.

Závod bude nejlépe absolvovat na horském kole, ale s jistou opatrností můžete použít i trekové kolo. V průběhu závodu bude připraveno občerstvení (na vrchařských prémiích a v cíli). Podotýkám, že se pojede za normálního provozu, a i když se frekventovaným silnicím vyhneme, tak doporučuji maximální opatrnost.

Ubytování je zajištěno v Penzionu Hamštejn ( www.penzionhamstejn.cz ), který máme k dispozici na celý víkend. Budete se nacházet přímo v Českém ráji a v okolí se nabízí spousta krásných výletů. Doporučuji prostudovat www.ceskyraj.cz. Doufám, že v hojném počtu tuto nabídku využijete. Těm, na které již nezbude místo v penzionu, doporučuji sehnat si ubytování buď přímo v Koberovech (pronajímá se zde několik rekreačních chat pomocí různých webových stránek), nebo v hotelech na Malé Skále (taktéž k nalezení na webu – doporučuji Hotel Kavka nebo Hotel Malá Skála).

Program:

17.5. večer – příjezd účastníků, následuje večeře a volná zábava v restauraci Penzion Hamštejn
          spojená pro zájemce s výkladem trati.
18.5. 14.45 - 15.20 prezence závodníků a kontrola závodních strojů - Koberovy
        15.30 start závodu - Koberovy
        17.00 – 18.30 dojezd závodníků do cíle - Penzion Hamštejn
        19.00 vyhlášení výsledků, grilování, volná závava – penzion Hamštejn
19.5. individuální program

Pro jakékoliv dotazy využijte diskusní forum na těchto stránkách.

Za pořadatele Prague Bikers a generálního sponzora InexFin Praha s.r.o.

Milan „Milouš“ Dokoupil

:o)

Partneri
:-)

Generální sponzor:


InexFin Praha, s.r.o.
:-)

Partneři:

Růžena Mazourková - Spika Broker's
 
 
Jan Zíka - Artpro reklama
 
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
 
Penzion Hamštejn
 
 
ClearWater
:-)

Doporučujeme:


Číměřský sprinttriatlon:-) Trialon SK H.O.P.