:-)


:-)

Ahoj kamarádi a všichni příznivci horských kol,

všechny vás vítám na stránkách našeho závodu Kozákovská "35". Najdete tady veškeré informace o chystaném ročníku i o všech minulých. A hlavně vás všechny zvu na už 4. ročník Kozákovské "35", který se uskuteční první sobotu v červnu (tj. 4.6.2011). Tímto termínem se vracíme ke kořenům a zároveň se vyhneme kolizi s tradičním závodem 24hours MTB "Těžká pohoda", který se jede hned následující víkend v Liberci.

Poté, co se nám loni osvědčily změny v organizaci i trase závodu, letos poprvé nedochází k žádným změnám! Tudíž všichni tradiční účastníci si budou moci porovnávat dosažené časy a sledovat, co přibývající léta a kila dělají s jejich výkonností. Ovšem najdou se i výjimeční jedinci, kteří se vydali opačným směrem. Jsme všichni zvědavi na jejich výkony! Start i prezence tedy budou opět na parkovišti u Obecního úřadu v Koberovech a cíl přímo u Penzion Hamštejn, kde se po odložení závodního stroje můžete rovnou věnovat konzumaci.

:-)
Kozákov 744 m.n.m.
:-)Kozákov 744 m.n.m.
:-)

Loňský ročník byl přelomový. Poprvé se ve větším počtu představily ženy. A to dokonce na takové úrovni že se tři umístily v první desítce absolutního pořadí a celkově pátá Magda Gajdová měla lví podíl na celkovém vítězství Mix Teamu. Mix Team tak vypálil rybník chlapcům z Chutnovky, kteří si tentokrát mysleli na stupeň nejvyšší.

Pro letošek doufám, že se nám vyhnou taková zpestření jako bylo loňské stádo splašených krav, které s pelotonem absolvovalo skoro celé Podloučky a jen šťastnou shodou okolností nedošlo k osudné srážce. K menší kolizi došlo až při výjezdu na silnici, a proto apeluji na všechny – pokud vám něco upadne z kola, tak se pro to nevracejte proti proudu ostatních závodníků, a když už přeci jenom musíte, tak se k přijíždějícím aspoň neobracejte zády – nemusí si vás totiž všimnout!!!

Doufám také že mě opět nepostihne totální výpadek formy, jinak bych byl nucen uvažovat o přesunu na pozici nezávodícího pořadatele.

Uvítám jakékoliv vaše připomínky a návrhy. Prosím obracejte se přímo na náš e-mail info@kozakovska35.cz nebo se zúčastněte diskuze na těchto stránkách, ať se k tomu mohou vyjádřit i ostatní. Budu rád, když se mi opět přihlásí dobrovolníci, kteří zajistí občerstvovací stanice, popř. první pomoc, pokud se nedej bože někdo zraní. Pokud má ještě někdo fotografie z loňského ročníku, prosím podělte se s námi, rádi je zveřejníme…

Na závěr povídání o loňském ročníku chci opět poděkovat celému mému realizačnímu a sponzorskému týmu, jmenovitě Růžence a Honzovi Mazourkovým, za jejich vydatnou pomoc s organizací a přípravou závodu, Honzovi Šimánkovi za poskytnuté ceny pro vítěze, Jéňovi Zikovi za pomoc s výrobou důležitých věcí pro závod, celým rodinám Bártových, Šimánkových, Heindörferových a Kovářových za obsluhu občerstvovacích stanic a pomoc se značením tratě a Ondřejovi Roflíkovi, našemu webmasterovi.

A nyní již k letošnímu závodu:

Letošní 3. ročník závodu „Kozákovská 35“ se bude konat 4.6.2011. Start závodu je ve 14:30 hodin.

PŘIHLÁŠKY zasílejte prostým mailem na adresu info@kozakovska35.cz. Uveďte jméno, příjmení, rok narození, město bydliště, popř. družstvo, za které budete závodit. Teamy musí být minimálně 3-členné, při vyšším počtu členů bude čas započítán třem nejlepším. Prosím zdůrazněte v přihlášce, jestli vám mám zajistit ubytování, popř. pro kolik osob. Pozor: kapacita je omezená. Seznam přihlášených bude na těchto stránkách průběžně doplňován.

Startovné se platí ve výši 200,- Kč v hotovosti při prezenci závodníků před startem nebo předem na účet 473690603/0300, nezapomeňte uvést své jméno.

Závod bude nejlépe absolvovat na horském kole, ale s jistou opatrností můžete použít i trekové kolo. V průběhu závodu bude připraveno občerstvení (na vrchařských prémiích a v cíli. Rozhodně doporučuji cyklistickou helmu, ale jelikož pojede každý na vlastní riziko, je to jeho věc. Podotýkám, že se pojede za normálního provozu, a i když se frekventovaným silnicím vyhneme, tak doporučuji maximální opatrnost.

Ubytování je zajištěno v Penzionu Hamštejn ( www.penzionhamstejn.cz ), který máme k dispozici na celý víkend. Budete se nacházet přímo v Českém ráji a v okolí se nabízí spousta krásných výletů. Doporučuji prostudovat www.ceskyraj.cz. Doufám, že v hojném počtu tuto nabídku využijete. Pro méně náročné se nabízí ubytování u mě na chatě, popř. pod stanem na zahradě. Těm, na které již nezbude místo v penzionu, doporučuji sehnat si ubytování buď přímo v Koberovech (pronajímá se zde několik rekreačních chat pomocí různých webových stránek), nebo v hotelech na Malé Skále (taktéž k nalezení na webu – doporučuji Hotel Kavka nebo Hotel Malá Skála).

Program:

3.6.  večer – příjezd účastníků, následuje večeře a volná zábava v restauraci Penzion Hamštejn
          spojená pro zájemce s výkladem trati.
4.6.  13.00 - 14.30 prezence závodníků a kontrola závodních strojů - Koberovy
        14.30 start závodu - Koberovy
        16.10 – 18.30 dojezd závodníků do cíle - Penzion Hamštejn
        19.00 vyhlášení výsledků, grilování, volná závava – penzion Hamštejn
5.6.  individuální program

Pro jakékoliv dotazy využij diskusní forum na těchto stránkách.

Za pořadatele Prague Bikers a generálního sponzora InexFin Praha s.r.o.

Milan „Milouš“ Dokoupil

:o)

Partneri
:-)

Generální sponzor:


InexFin Praha, s.r.o.
:-)

Partneři:

Růžena Mazourková - Spika Broker's
 
 
Jan Zíka - Artpro reklama
 
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
 
Penzion Hamštejn
 
 
ClearWater
:-)

Doporučujeme:


Číměřský sprinttriatlon:-) Trialon SK H.O.P.