Volná místa

Do svého týmu aktuálně hledáme zaměstnance na pozici:

ASISTENT/-TKA V ÚČETNÍM ODDĚLENÍ / JUNIOR ÚČETNÍ

Pracovní náplň:
zpracování účetních dokladů (např. pokladna, banka, faktury)
úzká spolupráce s hlavní účetní a vedením firmy
komunikace s klienty a jejich zaměstnanci
evidence a archivace dokladů
zpracování drobných administrativních úkolů
asistentská činnost pro účetní oddělení

Požadavky a podmínky:
SŠ ekonomického zaměření, s maturitou
zkušenosti a praxe v administrativní činnosti a v účetní problematice min. 1 rok (počítá se i praxe při studiu či rekvalifikace)
základní znalost účetnictví
loajalita, pečlivost, ochota pracovat samostatně

Nabízíme:
příjemný kolektiv a pracovní prostředí
zázemí stabilní společnosti
finanční ohodnocení od 18 000 Kč / měsíčně
pracovní doba od 9 do 17 hod

Další informace:
místo pracoviště: Praha 9 – Horní Počernice
termín nástupu: ihned
práce na plný pracovní úvazek
pracovní smlouva na dobu neurčitou

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete svůj profesní životopis na email: mdokoupilova@inexfin.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Inexfin s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti Inexfin s.r.o., za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.